$dsn, 'cryptType'=>"md5", 'db_fields' => '*', 'table' => "ksursynow_pl_auth" ); global $a; $a = new Auth("MDB2", $authoptions, "loginFunction"); if (isset($_REQUEST['logout']) && $a->getAuth()) { $a->start(); $a->logout(); session_destroy(); } $a->setFailedLoginCallback ("failed_login_callback"); $a->start(); if ($a->checkAuth()) { $smarty->assign("logged_username", $a->getUsername()); } function failed_login_callback() { global $smarty; $smarty->assign("authentication_error", "Zły login lub hasło"); } ?> KP Ursynów Warszawa – treningi klub piłki nożnej dla dzieci

Partnerzy

Wyżyny
ZabBud
Um Warszawa
Ursynów
Pietrzak Holding
PWS Konstanta

news

Wyświetlono: 11-20 z 131 wiadomości.

03.08.2016 IGRZYSKA W RIO - PIŁKA NOŻNA

Już niedługo rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie w Rio. Młodych zawodników, uczęszczających na treningi piłkarskie dla dzieci zachęcamy, aby oglądali mecze rozgrywane w ramach Igrzysk. Są to spotkania wyjatkowe, które mogą stanowić świetny materiał szkoleniowy. Szkółka Piłkarska Ursynów zachęca do tego, ponieważ taktyki meczowe na igrzyskach często odbiegają od tych ligowych czy nawet międzynarodowych rozgrywek jak Liga Mistrzów czy Liga Europy.

więcej...

19.07.2016 A ZA DWA LATA - MISTRZOSTWA ŚWIATA

Nasza reprezentacja narodowa w piłce nożnej już zdążyła zapomnieć o Euro 2016. Mimo, że jednogłośnie wszyscy chwalą i podziwiają nasze "Orły", to gdzieś w głębi każdego jest jednak pewna nutka niedosytu. Mecz z Portugalią mógłby się potoczyć zupełnie inaczej. Od samego początku to Polska prowadziła grę, co szybko poskutkowało trafieniem Roberta Lewandowskiego. Niestety, później oddali pola, co skutecznie wykorzystali Portugalczycy. Przy wyniku 1:1, dalej mieliśmy nadzieję, że medale są w zasięgu ręki. Druga połowa to już w większości dominacja Portugalii. Sam Cristiano Ronaldo dwoił się i troił pokazując, jak ważne są dla niego międzynarodowe puchary. Niestety dla nas, w regulaminowym czasie Biało-czerwonym nie udało się zdobyć bramki, a dogrywka i rzuty karne nie poszły najlepiej.

więcej...

18.07.2016 NABÓR WE WRZEŚNIU

Uprzejmie informujemy, iż we wrześniu bieżącego roku Klub Piłkarski Ursynów będzie prowadził nabór na treningi piłki nożnej. W drugiej połowie sierpnia ogłoszone zostaną rozczniki, dla których uruchomione będą treningi dla dzieci. Podobnie jak w poprzednich latach, szkółka piłkarska Ursynów rozpocznie wszystkie zajęcia od września. Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 17:30 - 19:00. W zależności od ilości zawodników, w jednym czasie na boisku będzie jeden, dwa lub trzy roczniki. Miejscem zajęć będzie oczywiście Ursynów. Treningi dla dzieci poprowadzą wykwalifikowani trenerzy, z bogatym doświadczeniem, znający bardzo dobrze Ursynów.

30.06.2016 POCZĄTEK TRENINGÓW WRZESIEŃ 2016

Po dłuższej przerwie, oraz po tej krótszej - wakacyjnej wracają treningi piłkarskie Klubu Piłkarskiego Ursynów Warszawa.

Wszelkie informacje dostępne pod nr: 661-644-644

27.06.2016 PUCHAR WYŻYN JUŻ WE WRZEŚNIU

Zachęcamy niezrzeszonych z klubem entuzjastów piłki nożnej do uczestnictwa w rozgrywkach turnieju o Puchar Wyżyn. Ta mająca prawie 20 lat historii impreza sportowa to nieodłączny element sportowej mapy Ursynowa.

więcej...

26.06.2016 UDANYCH WAKACJI

Zarząd oraz trenerzy Klubu Piłkarskiego Ursynów Warszawa, w czasie gdy nie będą prowadzone treninigi piłkarskie życzy wszystkim młodym piłkarzom i dumnym rodzicom udanych wakacji.

25.06.2016 POLSKA W ĆWIERĆFINALE ME 2016

Gdy treningi piłkarskie dla dzieci i młodzieży się nie odbywają, wszyscy żyją Mistrzostwami Europy 2016. Po zwycięstwie nad Reprezentacją Szwajcarii, na rozkładzie Polaków pojawili się Portugalczycy. Wszyscy trzymamy kciuki i wierzymy w awans do półfinału!

25.06.2016 INFORMACJA

Cieszymy się, że możemy poinformować, że począwszy od sezonu 2016/2017 KP Ursynów Warszawa, w ramach szkolenia dzieci i młodzieży będzie współpracować z Akademią Młodego Piłkarza GOOL oraz KP Legia Warszawa.

więcej...

23.06.2016 SPOTKANIE INFORMACYJNO-ORGANIZACYJNE

W imieniu Zarządu Klubu Piłkarskiego Ursynów Warszawa pragniemy poinformować, iż w drugiej połowie sierpnia odbędzie się spotkanie informacyjno-organizacyjne dla rodziców zawodników oraz osób zainteresowanych dołączeniem do klubu.

więcej...

17.06.2016 NIKE, ADIDAS, PATRICK - POTENCJALNE MARKI KP URSYNÓW

Zarząd Klubu Piłkarskiego Ursynów Warszawa prowadzi rozmowy z przedstawicielami trzech producentów sprzętu sportowego: Nike, Adidas oraz Patrick. Wszystkie marki mają swoje wady i zalety, począwszy od rozpoznawalności marki, przez cenę, kończąc na jakości.

więcej...